Apšvietimas

Originalus ir kokybiškas lauko apšvietimas net ir tamsoje atskleis Jūsų sodybos ar namo aplinkos grožį arba suteiks papildomo saugumo.
Apšvietimo įrengimas yra dar viena mūsų įmonės siūloma paslauga. Profesionaliai suprojektuosime ir įrengsime lauko apšvietimą Jūsų sodybos, namo ar įmonės teritorijoje. Padėsime išsirinkti apšvietimą tiek funkcinėms, tiek dekoratyvinėms zonoms, patarsime, kokios įtampos apšvietimo sistemą montuoti, parinksime šviestuvų tipą ir spalvą, numatysime jiems tinkamiausią vietą, atliksime visus apšvietimo įrengimo darbus ir sureguliuosime jau įrengtą apšvietimą.
Apšvietimas skirstomas į šias rūšis:

•    Apsaugos (budintis) apšvietimas. Šio tipo apšvietimas skirtas vaizdo kamerų stebimam sklypo perimetrui apšviesti. Apsauginis apšvietimas turi būti ryškus ir išdėstytas strateginiuose sodybos, namo ar įmonės teritorijos taškuose.
•    Funkcinis apšvietimas. Juo apšviečiami įvažiavimai, kiemai ir takeliai. Tokio tipo apšvietimo ryškumas neturi peržengti komforto ribų ir akinti, bet turi būti pakankamai ryškus, kad suteiktų galimybę orientuotis erdvėje tamsiu paros metu.
•    Dekoratyvinis apšvietimas skirtas sukurti intymiai, žaismingai ir atpalaiduojančiai atmosferai sode, sklype, parke. Dekoratyvusis apšvietimas skirtas išryškinti gėlynus, dirbtinius vandens telkinius (galimas povandeninis fontanų apšvietimas), alpinariumus, dekoratyvinius augalus ir pan. Šiuo atveju šviesos šaltiniai gali būti tiek pavieniai, tiek grupiniai, įvairių spalvų. Šio tipo šviestuvams neprivalomas didelis ryškumas – jų paskirtis išskirtinai dekoratyvinė. Šviestuvai turi atitikti bendrą apšviečiamos teritorijos stilių. Pasitelkus dekoratyvinį apšvietimą galima nuslėpti teritorijos trūkumus – pavyzdžiui, sudaryti daug didesnės erdvės įspūdį – arba išryškinti akcentus.
•    Meninis architektūrinis apšvietimas arba pastatų apšvietimas taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją. Naudojant pastatų apšvietimą galima pasiekti, kad naktinis objekto vaizdas būtų artimas dieniniam arba sukurti įspūdingų formų žaismą ant sienų.

Įrengsime įvairių tipų apšvietimą Jūsų sklype ar įmonės teritorijoje. Parengsime projektą ir atliksime visus apšvietimo įrengimo darbus, taip pat suteiksime konsultaciją teritorijos apšvietimo klausimu. Apšvietimo įrengimo paslaugą galite užsisakyti telefonu arba el. paštu.